Motormania KidzGP Team atakuje Toruń :)!

- MotoRmania

Nasze dzieciaki z Motormania KidzGP Team z hukiem rozpoczęły sezon zawodów PitBike. Po rundzie w Kisielinie, w klasie STK125 nasi podopieczni zajmują kolejne trzy miejsca w tabeli. Pierwszy w klasyfikacji generalnej jest Dawid Nowak z kompletem zwycięstw i 50. punktami na koncie. Drugi jest Igor Teske punktów 44., a na trzeciej pozycji Maks Palmowski z 40. punktami. Wszyscy trzej młodzi dżentelmeni zajmowali w dwóch wyścigach te same miejsca na podium:). Jeremiasz Wojciechowski startuje w klasie Stock 150 Junior i również wywalczył pudło na ostatniej rundzie – w klasyfikacji generalnej po dwóch wyścigach jest czwarty. Natomiast Zuzia Lewandowska zajmuje drugie miejsce w generalce Pit Girls. W ten weekend obywają się zawody w Toruniu. Pogoda nie dopisuje, ale „nasi” są dobrze przygotowani. Trzymajcie za nich kciuki :).

UwagaMotormania zaprasza na bezpłatne szkolenia z jazdy na torze Radom oraz bezpłatne seminaria z regulacji zawieszenia ( Warszawa, Katowice) Pierwsze terminy już we wrześniu – zapisz się. Tutaj dowiesz się wszystkiego: ilość miejsc ograniczona.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl