Motormania KidzGP Team atakuje Toruń :)!
MotoRmania
4 września 2020

Nasze dzieciaki z Motormania KidzGP Team z hukiem rozpoczęły sezon zawodów PitBike. Po rundzie w Kisielinie, w klasie STK125 nasi podopieczni zajmują kolejne trzy miejsca w tabeli. Pierwszy w klasyfikacji generalnej jest Dawid Nowak z kompletem zwycięstw i 50. punktami na koncie. Drugi jest Igor Teske punktów 44., a na trzeciej pozycji Maks Palmowski z 40. punktami. Wszyscy trzej młodzi dżentelmeni zajmowali w dwóch wyścigach te same miejsca na podium:). Jeremiasz Wojciechowski startuje w klasie Stock 150 Junior i również wywalczył pudło na ostatniej rundzie – w klasyfikacji generalnej po dwóch wyścigach jest czwarty. Natomiast Zuzia Lewandowska zajmuje drugie miejsce w generalce Pit Girls. W ten weekend obywają się zawody w Toruniu. Pogoda nie dopisuje, ale „nasi” są dobrze przygotowani. Trzymajcie za nich kciuki :).

UwagaMotormania zaprasza na bezpłatne szkolenia z jazdy na torze Radom oraz bezpłatne seminaria z regulacji zawieszenia ( Warszawa, Katowice) Pierwsze terminy już we wrześniu – zapisz się. Tutaj dowiesz się wszystkiego: ilość miejsc ograniczona.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły