FREESTYLE HEROES po raz drugi odbędzie się w Gliwicach

- Papuq

FREESTYLE HEROES po raz drugi odbędzie się w Gliwicach

Czas zacząć odliczanie do drugiej edycji Freestyle Heroes – Extreme&Moto Show, czyli mega spektaklu sportów akcji, który zadebiutował w Arenie Gliwice w zeszłym roku!

300x250_Obszar roboczy 1

W 9 widowiskowych dyscyplinach zaprezentuje się aż 25 zawodników. Najlepsi, specjalnie wyselekcjonowani zawodnicy z Polski i Europy, dla których takie imprezy to miejsce do przełamywania kolejnych barier.

Projekt został oparty na oryginalnej formule dwóch ekip walczących ze sobą na tricki. Young Freeks vs. Old School Rockers to odwieczna walka młodych wilków ze startymi wyjadaczami.

O zwycięstwie decydują widzowie, bo dobrze wiemy, że chcecie mieć głos i macie do tego prawo! Pierwsza edycja zakończyła się remisem, ponieważ obie ekipy poszły na całość. Jak będzie w tym roku? To się okaże już 21. marca w najnowocześniejszej hali widowiskowej w Polsce – Arenie Gliwice, która pomieści ponad 11 tysięcy widzów. Nie zastanawiaj się długo i zostań częścią naszego mega show!

A tak było w zeszłym roku:

FREESTYLE HEROES w liczbach:

25 światowej klasy zawodników, w tym zdobywcy medali na X Games

– 3 dyscypliny MOTO (8xFMX, 2xQUAD, 1x ?)
– 6 dyscyplin EXTREME (4xMTB, 4xBMX, 2xINLINE, 2xSCOOTER, 2xMOUNTAINBOARD, DRIFT TRIKE)
– 3 wielkie lądowania
– FireShow – Psycho Dolls
– Mega efekty sceniczne i pirotechnika
– Kilkanaście tysięcy fanów sportów akcji i dobrej zabawy!

Miasto Gliwice zaprasza

#MiastoGliwicezaprasza

Link do wydarzenia

https://www.facebook.com/events/2334873860106144/

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl