Flat trackowy zawrót głowy! Wsiadaj z nami i poczuj klimat! (onboard)
MotoRmania
14 grudnia 2020

Na szczęście Motormania nie jest jedynym podmiotem, który stara się promować flat track w Polsce. W ubiegłą niedzielę odbył się trening w Toruniu zorganizowany przez Pitbike24.pl ( dziękujemy :):)).

Flat Track jest ważnym elementem treningowym zawodników z MotoGP. Uczy kontroli uślizgów i prawidłowych odruchów, które następnie wykorzystujemy podczas jazdy na asfalcie. Po dwóch bezpłatnych treningach Motormanii na torze w Tarnowie zaplanowaliśmy już całą serię na rok 2021 w różnych miejscach Polski. Dla subskrybentów oczywiście dalej bezpłatnie w pierwszej, szkoleniowej części dnia :). I nie martw się, że nie masz odpowiedniego motocykla – będą pity do wypożyczenia. Zatem jeżeli nie masz jeszcze subskrybcji premium to zrób sobie prezent na święta. Czeka na Ciebie już 21 filmów szkoleniowych , bezpłatne treningi asfaltowe w 2021, flat trackowe, bonus „1500zł plus” na zakupy w polskich firmach motocyklowych – ( tutaj się wszystkiego dowiesz). 

Tymczasem wskakuj na moto z Pejserem i zobacz czy taki rodzaj treningu może Ci się spodobać.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły