Flat trackowy zawrót głowy! Wsiadaj z nami i poczuj klimat! (onboard)

- MotoRmania

Na szczęście Motormania nie jest jedynym podmiotem, który stara się promować flat track w Polsce. W ubiegłą niedzielę odbył się trening w Toruniu zorganizowany przez Pitbike24.pl ( dziękujemy :):)).

Flat Track jest ważnym elementem treningowym zawodników z MotoGP. Uczy kontroli uślizgów i prawidłowych odruchów, które następnie wykorzystujemy podczas jazdy na asfalcie. Po dwóch bezpłatnych treningach Motormanii na torze w Tarnowie zaplanowaliśmy już całą serię na rok 2021 w różnych miejscach Polski. Dla subskrybentów oczywiście dalej bezpłatnie w pierwszej, szkoleniowej części dnia :). I nie martw się, że nie masz odpowiedniego motocykla – będą pity do wypożyczenia. Zatem jeżeli nie masz jeszcze subskrybcji premium to zrób sobie prezent na święta. Czeka na Ciebie już 21 filmów szkoleniowych , bezpłatne treningi asfaltowe w 2021, flat trackowe, bonus „1500zł plus” na zakupy w polskich firmach motocyklowych – ( tutaj się wszystkiego dowiesz). 

Tymczasem wskakuj na moto z Pejserem i zobacz czy taki rodzaj treningu może Ci się spodobać.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl