Bezpłatne szkolenie na Torze Radom! Nagrania „onboard”, konsultacje. Zobacz program.

- MotoRmania

Cieszymy się, że już blisko 70% miejsc na nasze szkolenia na torze Radom jest zajęte – łapcie resztę :). Na poniedziałek 28.09. oraz na 02.10. mamy już dosłownie kilka ostatnich miejsc, natomiast nieco więcej zostało na 29.09. oraz 01.10. .

Maksymalna ilość osób to 25, co oznacza, że oprócz jazdy zadaniowej, każdy z uczestników otrzyma czas na prywatne nagranie i konsultacje. Szkolenie jest bezpłatne dla subskrybentów Motormanii 🙂 – tutaj dowiecie się wszystkiego. Rejestrujcie się i zgłoście się dzisiaj !

PROGRAM SZKOLENIA

Skupimy się na podstawowych aspektach związanych z pozycją oraz linią przejazdu. W pierwszej kolejności będziemy egzekwować prawidłową trajektorię.

Jednym z ważniejszych zadań, które będziemy realizować to weryfikacja naszych punktów przejazdu, czyli – punktu hamowania, punktu skrętu, apexu, oraz zakładanego punktu do którego chcemy dojechać tuż po wyjściu z zakrętu.

Dodatkowym punktem będzie weryfikacja tego gdzie patrzysz.

Bardzo ważnym punktem będzie konsultacja pozycji oraz pracy ciałem podczas jazdy.

Nie czekaj – rejestruj się, zostań subskrybentem naszym materiałów Premium i do zobaczenia w Radomiu, lub na seminariach z ustawień zawieszenia!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl