Bezpłatne szkolenie na Torze Radom! Nagrania „onboard”, konsultacje. Zobacz program.
MotoRmania
18 września 2020

Cieszymy się, że już blisko 70% miejsc na nasze szkolenia na torze Radom jest zajęte – łapcie resztę :). Na poniedziałek 28.09. oraz na 02.10. mamy już dosłownie kilka ostatnich miejsc, natomiast nieco więcej zostało na 29.09. oraz 01.10. .

Maksymalna ilość osób to 25, co oznacza, że oprócz jazdy zadaniowej, każdy z uczestników otrzyma czas na prywatne nagranie i konsultacje. Szkolenie jest bezpłatne dla subskrybentów Motormanii 🙂 – tutaj dowiecie się wszystkiego. Rejestrujcie się i zgłoście się dzisiaj !

PROGRAM SZKOLENIA

Skupimy się na podstawowych aspektach związanych z pozycją oraz linią przejazdu. W pierwszej kolejności będziemy egzekwować prawidłową trajektorię.

Jednym z ważniejszych zadań, które będziemy realizować to weryfikacja naszych punktów przejazdu, czyli – punktu hamowania, punktu skrętu, apexu, oraz zakładanego punktu do którego chcemy dojechać tuż po wyjściu z zakrętu.

Dodatkowym punktem będzie weryfikacja tego gdzie patrzysz.

Bardzo ważnym punktem będzie konsultacja pozycji oraz pracy ciałem podczas jazdy.

Nie czekaj – rejestruj się, zostań subskrybentem naszym materiałów Premium i do zobaczenia w Radomiu, lub na seminariach z ustawień zawieszenia!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły