80 tys. USD za motocykl, którym nie da się jeździć? Weryfikacja sprzętu z Orange County Choppers.

- MotoRmania

Orange County Choppers zyskał międzynarodową sławę dzięki popularnemu reality show. Ojciec wrzeszczał na synów, synowie na ojca. Było sporo rzucania różnymi przedmiotami i przewracania mebli. W tle były realizowane zamówienia klientów na wyjątkowo wyglądające motocykle. Naturalnie ceny za maszyny z OCC rosły proporcjonalnie do popularności programu. Zastanawialiście się jak jeździ motocykl od OCC?

Oto relacja naszych ulubionych „Bikes and Beards”, którzy kupili maszynę OCC oryginalnie wycenianą na 80 tys. USD. Właściciel wystawił ją na sprzedaż już tylko za 14 tys. USD, a kiedy Bikes &Beards zaproponowali 8 tys. USD, po miesiącu braku zainteresowania od innych klientów, zgodził się im sprzedać. Maszyna nie posiada zawieszenia, hamulec z przodu ma wydajność zacisku w chińskim skuterze, pozycja kierowcy sprawia cierpienie, a silnik.. No cóż. Silnik został zabrany na hamownię, gdzie okazało się, że jest najtańszą, stockową jednostką H-D z serii Evo. Zobaczcie sami i dajcie znać ile dla Was byłby wart taki motocykl?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl