Z Londynu do Barcelony – samotna podróż z zimowym początkiem
Piotr Jędrzejak
12 maja 2014

Śnieg, deszcz i mróz na… Gixerze 1000!

Gościa o ksywce Baron von Grumble możecie kojarzyć przede wszystkim a YouTuba. Facet jest videobloggerem, działa od dawna i tak się składa, że ma już całkiem sporą sławę. Przy okazji jest też nieźle zakręcony – kiedyś postanowił pobawić się swoim Gixxerem 1000 w hardkorowy offroad. Ten film znajdziecie na stronach MotoRmanii, ale ostrzegamy, że samo oglądanie tego jest koszmarnym przeżyciem.

W marcu 2013, w pierwszy dzień wiosny Baron von Grumble wyjechał w samotną, motocyklową podróż z Londynu do Barcelony. Pech chciał, że na Wyspach zima zatrzymała się na trochę dłużej. Baron na swoim litrowym Gixie bez kontroli trakcji, jechał w śniegu, deszczu i mrozie. To się nazywa zacząć przygodę od mocnego akcentu! (Link podesłał nam Łukasz, dzięki!)

Obejrzyjcie zapowiedź całej serii 9 odcinków…

… oraz pierwszy epizod, z Londynu do Le Mans. Jest naprawdę dziko! Jeżeli macie ochotę obejrzeć pozostałe odcinki, playlista jest na YouTube.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły