Projekt „Race to Home” startuje dzisiaj !
MotoRmania
10 lipca 2015

Race To Home. Dzień Zero, czyli wyjazd. Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą w czym rzecz, przypominamy że Race To Home to ekstremalna wyprawa kondycyjna z Londynu do Wodzisławia Śląskiego i z powrotem, niemal non stop.

Start już dziś około godziny 18.00 (w Polsce 19.00) z legendarnego Ace Cafe. Później tunelem do Calais i dalej przez kawałek Francji, Belgię, Holandię, Niemcy i A4  na Śląsk. Trasę przejazdu będzie można śledzić na komputerze lub smartfonie dzięki trackerowi GPS Pinpointpal. Wystarczy kliknąć TUTAJ by znać aktualne położenie czarnego Kawasaki.
Więcej na temat wyjazdu przeczytacie pod linkiem: RACE TO HOME
Wszystkich chętnych motocyklistów zapraszamy do asystowania choć przez krótki odcinek gdzieś na A4. Pod koniec trasy będzie to duże wsparcie.
Pierwszy etap zakończy się w Damir Team w Wodzisławiu Sląskim gdzieś nad ranem w sobotę. Tam motocykl przejdzie szybki serwis, a później z powrotem w drogę, tą samą trasą do Wielkiej Brytanii.
Zdjęcia i krótkie wpisy będą dodawane na bieżąco z trasy, można je znaleźć na STRONIE FACEBOOKOWEJ.
Jednocześnie zachęcamy do wspierania fundacji RAK’N’ROLL. Teamowi Race To Home zależy na tym by całę przedsięwzięcie nie wiązało się jedynie z przejazdem z punktu A do B i z powrotem, ale żeby sprowokować jakiś wymierny dobry uczynek.
Zapraszamy do obserwowania tego projektu, mamy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.
MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły