Race To Home. Dzień Zero, czyli wyjazd. Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą w czym rzecz, przypominamy że Race To Home to ekstremalna wyprawa kondycyjna z Londynu do Wodzisławia Śląskiego i z powrotem, niemal non stop.

Start już dziś około godziny 18.00 (w Polsce 19.00) z legendarnego Ace Cafe. Później tunelem do Calais i dalej przez kawałek Francji, Belgię, Holandię, Niemcy i A4  na Śląsk. Trasę przejazdu będzie można śledzić na komputerze lub smartfonie dzięki trackerowi GPS Pinpointpal. Wystarczy kliknąć TUTAJ by znać aktualne położenie czarnego Kawasaki.
Racetohome (3)
Więcej na temat wyjazdu przeczytacie pod linkiem: RACE TO HOME
Wszystkich chętnych motocyklistów zapraszamy do asystowania choć przez krótki odcinek gdzieś na A4. Pod koniec trasy będzie to duże wsparcie.
Pierwszy etap zakończy się w Damir Team w Wodzisławiu Sląskim gdzieś nad ranem w sobotę. Tam motocykl przejdzie szybki serwis, a później z powrotem w drogę, tą samą trasą do Wielkiej Brytanii.
Racetohome (2)
Zdjęcia i krótkie wpisy będą dodawane na bieżąco z trasy, można je znaleźć na STRONIE FACEBOOKOWEJ.
Jednocześnie zachęcamy do wspierania fundacji RAK’N’ROLL. Teamowi Race To Home zależy na tym by całę przedsięwzięcie nie wiązało się jedynie z przejazdem z punktu A do B i z powrotem, ale żeby sprowokować jakiś wymierny dobry uczynek.
Zapraszamy do obserwowania tego projektu, mamy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.