Jeden R1200GS, wielu kierowców – dołączysz do ostatniego etapu wyprawy?
MotoRmania
26 marca 2013

One R 1200 GS Tour wkrótce rozpocznie końcowy etap, a Ty możesz być częścią tej wyprawy! 

Mając już za sobą Azję, Oceanię, Afrykę i Amerykę, BMW R 1200 GS, na którym zostały złożone podpisy przez członków jury w składzie: Adrien Brody, Rick Yune, Charley Boorman i Jutta Kleinschmidt, przewiozło włoskich, niemieckich, hiszpańskich i francuskich jeźdźców i wkrótce powraca do kraju, w którym zjechało z linii produkcyjnej w zeszłym roku. Za kierownicą, podczas ostatniego etapu zasiądzie Brytyjka Stephanie Rowe, która dostała szansę przeżycia wspaniałej przygody biorąc udział w konkursie One R1200GS w ubiegłym roku. Jej misją jest doprowadzenie GSa bezpiecznie z powrotem do Monachium. Stephanie i organizatorzy mają nadzieję, że miłośnicy BMW będą towarzyszyć im w tym końcowym etapie, który rozpoczyna się w Barcelonie w dniach 02 kwietnia i przecina linię mety prawie dwa tygodnie później w Monachium w sobotę 13 kwietnia. Trasa, podobnie jak cztery już zakończone, została starannie wybrana i będzie niewątpliwie marzeniem każdego motocyklisty, ponieważ prowadzi poprzez najbardziej malownicze tereny w południowej Europie.

Wyjeżdżając z Barcelony, Stephanie przejedzie przez przełęcze w Pirenejach obok wybrzeża Morza Śródziemnego, zatrzymując się w miejscach takich jak Montpellier, Saintes Marie de la Mer, Camarque Delta oraz w Marsylii. Po drodze, weźmie udział w serii imprez, które zostały zaplanowane dla francuskich miłośników GS. Są to wizyty u dealerów, motocyklowy zlot oraz wieczór filmowy z Ericiem Massietem, podczas którego będzie można obejrzeć produkcje z wszystkich pięciu etapów GS Tour. Dalsze przystanki to Gorges du Verdon i Monako. Stephanie, Eric i zespół przekroczą Alpy i pojadą na północ wzdłuż brzegu jeziora Garda, podziwiając zamki i lasy Austrii. Bawarską trasą dojadą do Muzeum BMW w Monachium, gdzie czeka na nich przyjęcie powitalne.

Jeżeli chcesz wziąć udział w imprezie powitalnej, zaglądaj na stronę www.bmw-motorrad.com/gs

 

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły