Spece od ciuchów motocyklowych testowali na MotoRmania Slajd Zone
MotoRmania
18 sierpnia 2016

Profesjonaliści i spece od odzieży z Dobrych Sklepów Motocyklowych wpadli na MotoRmania Slajd Zone, aby testować nowe kolekcje ciuchów!

Ostatnio na naszym Slajd Zone mieliśmy wyjątkowych gości. Ekipa specjalistów od odzieży motocyklowej z Dobrych Sklepów Motocyklowych wpadli do nas testować swoje nowe produkty. Chłopaki postawili przed sobą bardzo jasne cele: ekstremalne testy odzieży Rebelhorn oraz Ozone z nowych kolekcji 2017; podniesienie swoich umiejętności prowadzenia motocykla; świetna zabawa! A my im w tym pomogliśmy!

Taka ekipa na Slajd Zone oznacza, że odpowiedni ludzie trafili na odpowiednie miejsce. Testy przebiegły pomyślnie. Każdy z chłopaków z DSM miał sporo okazji do ekstremalnego i wręcz organoleptycznego testowania odzieży, rękawic, czy butów. Gleb i wypadków było jak zwykle co nie miara i to właśnie dzięki temu przedstawiciele Dobrych Sklepów Motocyklowych opowiadali nam później, że ciuchy Rebelhorn i Ozone na 2017 rok to dopracowane produkty, zarówno pod względem komfortu, jak i bezpieczeństwa. Chłopaki przy okazji niesamowicie się bawili, pomimo jak zwykle wymagających treningów i wyścigów. MotoRmania również osiągnęła swój cel, wypuszczając ze Slajd Zone’a kolejną grupę zadowolonych motocyklistów, którzy poprawili swoją poziom zrozumienia zachowania motocykla oraz umiejętności jazdy.

Jak sami później powiedzieli: „Bawiliśmy się świetnie, do tego podnieśliśmy swoje umiejętności, jednocześnie mając setki okazji, żeby przyjrzeć się szczegółom produktów, jakie Rebelhorn i Ozone przygotowują na przyszły sezon. To wszystko przy takiej ilości adrenaliny i pozytywnych emocji, że nowa kolekcja będzie musiała być po prostu mega!”

Chłopaki, dzięki za wizytę! Szczegóły o kolekcji 2017 Rebelhorn i Ozone znajdziecie na stronach Dobrych Sklepów Motocyklowych. Jeżeli Wy chcecie bawić się tak dobrze, jak oni – zapraszamy na Slajd Zone!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły