Spece od ciuchów motocyklowych testowali na MotoRmania Slajd Zone

- MotoRmania

Profesjonaliści i spece od odzieży z Dobrych Sklepów Motocyklowych wpadli na MotoRmania Slajd Zone, aby testować nowe kolekcje ciuchów!

Ostatnio na naszym Slajd Zone mieliśmy wyjątkowych gości. Ekipa specjalistów od odzieży motocyklowej z Dobrych Sklepów Motocyklowych wpadli do nas testować swoje nowe produkty. Chłopaki postawili przed sobą bardzo jasne cele: ekstremalne testy odzieży Rebelhorn oraz Ozone z nowych kolekcji 2017; podniesienie swoich umiejętności prowadzenia motocykla; świetna zabawa! A my im w tym pomogliśmy!

Taka ekipa na Slajd Zone oznacza, że odpowiedni ludzie trafili na odpowiednie miejsce. Testy przebiegły pomyślnie. Każdy z chłopaków z DSM miał sporo okazji do ekstremalnego i wręcz organoleptycznego testowania odzieży, rękawic, czy butów. Gleb i wypadków było jak zwykle co nie miara i to właśnie dzięki temu przedstawiciele Dobrych Sklepów Motocyklowych opowiadali nam później, że ciuchy Rebelhorn i Ozone na 2017 rok to dopracowane produkty, zarówno pod względem komfortu, jak i bezpieczeństwa. Chłopaki przy okazji niesamowicie się bawili, pomimo jak zwykle wymagających treningów i wyścigów. MotoRmania również osiągnęła swój cel, wypuszczając ze Slajd Zone’a kolejną grupę zadowolonych motocyklistów, którzy poprawili swoją poziom zrozumienia zachowania motocykla oraz umiejętności jazdy.

ubrania_motocyklowe_Rebelhorn_2017_02

Jak sami później powiedzieli: „Bawiliśmy się świetnie, do tego podnieśliśmy swoje umiejętności, jednocześnie mając setki okazji, żeby przyjrzeć się szczegółom produktów, jakie Rebelhorn i Ozone przygotowują na przyszły sezon. To wszystko przy takiej ilości adrenaliny i pozytywnych emocji, że nowa kolekcja będzie musiała być po prostu mega!”

Chłopaki, dzięki za wizytę! Szczegóły o kolekcji 2017 Rebelhorn i Ozone znajdziecie na stronach Dobrych Sklepów Motocyklowych. Jeżeli Wy chcecie bawić się tak dobrze, jak oni – zapraszamy na Slajd Zone!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl