Przelot R1 po nowej nawierzchni Pannoniaringu!

- MotoRmania

Tor położony na Węgrzech to jeden z ciekawszych obiektów w obecnych czasach z jednego konkretnego powodu.
Wszyscy wiemy jak rygorystyczne potrafią być dziś normy głośności na obiektach motorsportowych (np. w Assen, czy choćby na Torze Poznań). Co ciekawe nie dotarły one do obiektu w okolicach Ostffyyasszonyfa.

Prawie 5km długości, 13m szerokości, z dala od cywilizacji i żadnych, ABSOLUTNIE ŻADNYCH norm głośności. Jednak był jeden szkopuł związany ze stanem nawierzchni, który od tego sezonu został całkowicie rozwiązany, ponieważ na torze została położony całkowicie nowy asfalt.

W sieci można już znaleźć onboardy z przejazdów po zmodernizowanym obiekcie.

Swoich odwiedziń na torze Pannonia nie może się też doczekać Paweł Szkopek gdzie w dniach 24-26 lipca rozpocznie sezon WMMP i Alpe Adria. A Wy?

Link do nagrania

https://www.instagram.com/tv/CBGzEeoCXHX/?igshid=ek5tsg33rf2y

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl