Jak zaparkować własne auto w swoim motocyklu? Polak potrafi :)

- MotoRmania

Da się? Panie Marianie, co się ma nie dać?

Autor: Damian Bator

Do niecodziennej sytuacji doszło w południowej Polsce, kiedy motocyklista świeżo po serwisie motocykla wracał do domu od mechanika, a zaraz za nim jechał jego szwagier. Chwilę wcześniej właściciel samochodu przekazał pojazd swojemu krewnemu, aby pokierował samochód w drogę powrotną i jechał za nim.

Na skrzyżowaniu zatrzymał się aby, przepuścić pojazdy na drodze głównej. Niestety, licho nie śpi, a zdekoncentrowany szwagier całkiem nielicho uderzył w tył motocykla. Jakby tego było mało, maszyna wyskoczyła spod tej części ciała ridera gdzie kończą się plecy prosto w inny pojazd.

Jak widać na drodze należy spodziewać się niespodziewanego dlatego zawsze i wszędzie pamiętajcie o ciuchach motocyklowych.
Sami jesteśmy ciekawi jak w takiej sytuacji zachowa się ubezpieczyciel, ponieważ sprawcą i poszkodowanym w świetle prawa jest ta sama osoba. Miał ktoś z Was podobny przypadek?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl