Espargaro w Hondzie. Jest pierwsze nieoficjalne „potwierdzenie”!

- MotoRmania

Włodarze KTM-a potwierdzają otrzymanie przez Pola Espargaro propozycji od fabrycznego teamu Hondy.

Autor: Paweł Bartkowski

Jak donosi portal motoGP.com, Mike Leitner jeden z menadżerów temu KTM potwierdził, że japoński zespół złożył propozycję startów Polowi w ich barwach w sezonie 2021. Dodając do tego jeszcze słowa starszego z braci Espargaro – Aleixa o tym że Honda w MotoGP jest jak Ferrari w Formule 1 można wywnioskować, że decyzja mogła zostać już podjęta. 

Jeśli dojdzie do podpisania kontraktu czeka nas prawdziwa karuzela możliwych roszad w jak dotąd nudnym sezonie 2021. Gdyby do tego Dovi opuścił Ducati zobaczylibyśmy jeden z najbardziej odmienionych gridów od dawna może nawet z jakimiś legendami w stawce 😉

Źródło: motogp.com

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl