Marquez – wykorzysta opcję odejścia z Hondy po dwóch sezonach?

- MotoRmania

Jak twierdzi Carlo Pernat – były menadżer wielu zawodników MotoGP Marc Marquez opuści szeregi Repsol Hondy przed wypełnieniem czteroletniego kontraktu.

Autor: Paweł Bartkowski

W ostatnim podcaście opublikowanym przez gpone.com możemy usłyszeć z ust Carlo Pernata obawy dotyczące problemów Hondy w MotoGP związanych z zatrudnieniem braci Marquez w teamie fabrycznym. Przyznaje on, że nie chciałby być w tej chwili w skórze Alberto Puiga i przewiduje, że po ewentualnym zastąpieniu jednego z braci przez Pola Espargaro w sezonie 2021, Marc może zerwać kontrakt po dwóch latach. Gdyby do tego doszło Honda może zostać okrzyknięta teamem niewypełnionych kontraktów ;).

Z drugiej strony do słów Pernata można podejść z sporym dystansem gdyż w 2018 przewidywał, że Marc Marquez przejdzie do Ducati po trzech sezonach….

Źródło: gpone.com 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl