Superprestigio: najlepsze ujęcia z oraz pełna relacja video!
Piotr Jędrzejak
16 grudnia 2015

W minioną sobotę odbyło się jedno z najciekawszych wydarzeń końca tego roku.

W hiszpańskiej Barcelonie zebrali się zawodnicy MotoGP, dirt tracku i supermoto, aby ścigać się na piaszczystym owalu. Superprestigio Dirt Track było w styczniu 2014 pomysłem Marca Marqueza, a teraz odbyła się już trzecia edycja tej imprezy!

Oczywiście nie zabrakło emocjonujących pojedynków i efektownych akcji. Jeżeli chcecie poczytać o przebiegu całej imprezy, zapraszamy do szczegółowej relacji Micka. Poniżej znajdziecie z kolei najlepsze ujęcie z całej imprezy, ale jest jeszcze coś. Superprestigio można było obejrzeć na żywo, a teraz cała 2-godzinna relacja również dostępna jest na YouTube!

Stety-niestety o transmisję zatroszczyła się Dorna Sports na oficjalnym kanale MotoGP, a to oznacza, że aby obejrzeć oba filmy, musicie kliknąć i przejść bezpośrednio na YouTube… Ale i tak polecamy!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły