Superprestigio: najlepsze ujęcia z oraz pełna relacja video!

- Piotr Jędrzejak

W minioną sobotę odbyło się jedno z najciekawszych wydarzeń końca tego roku.

W hiszpańskiej Barcelonie zebrali się zawodnicy MotoGP, dirt tracku i supermoto, aby ścigać się na piaszczystym owalu. Superprestigio Dirt Track było w styczniu 2014 pomysłem Marca Marqueza, a teraz odbyła się już trzecia edycja tej imprezy!

Oczywiście nie zabrakło emocjonujących pojedynków i efektownych akcji. Jeżeli chcecie poczytać o przebiegu całej imprezy, zapraszamy do szczegółowej relacji Micka. Poniżej znajdziecie z kolei najlepsze ujęcie z całej imprezy, ale jest jeszcze coś. Superprestigio można było obejrzeć na żywo, a teraz cała 2-godzinna relacja również dostępna jest na YouTube!

Stety-niestety o transmisję zatroszczyła się Dorna Sports na oficjalnym kanale MotoGP, a to oznacza, że aby obejrzeć oba filmy, musicie kliknąć i przejść bezpośrednio na YouTube… Ale i tak polecamy!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl