Wide open: sprawdźcie zapowiedź filmu o polskim offroadzie!
Eliasz Davidson
29 stycznia 2018

Pierwszy, polski, pełnometrażowy film o narodowym offroadzie niebawem pojawi się w kinie!

Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się, kiedy doczekamy się polskich produkcji na miarę legendarnej serii Moto The Movie, to własnie nadszedł ten czas. MXM Media postanowił zajrzeć za kulisy polskiego offroadu i pokazać Wam inną twarz najlepszych polskich offroadowców. W filmie „Wide Open” zobaczycie jak trenuje oraz jak bawi się na motocyklach piętnastu czołowych zawodników motocross i enduro.

Dowiecie się, jak wygląda motocyklowa codzienność między innymi Maćka Giemzy, Pawła Szymkowskiego, Maksa Chwalika, czy Joanny Miller. W dużym skrócie: grube miejscówki, ostra jazda i dobra zabawa skompresowane do 45-minutowej megaprodukcji.

Premiera filmu będzie miała miejsce podczas Moto Cinema Night już 02.03.2018 w Krakowskim kinie Kijów! Następnie film będzie można kupić w wersji DVD, a kilka miesięcy później w internecie. Sprawdźcie trailer i przygotujcie się na prawdziwą petardę:

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły