Życie włóczęgi: enduro w ekstremalnym wydaniu od Motology!
Piotr Jędrzejak
7 maja 2014

Uwaga, jest nowy film od Motology! Jak zwykle możecie przygotować się na jazdę i ujęcia nie z tej ziemi!

Oryginalny opis, do czego jesteśmy już przyzwyczajeni, jest wręcz okrutnie skromy w porównaniu do całego filmu. „Doświadcz świata na motocyklu z Adamem Riemannem w najnowszym klipie od Motology Films. Gościnnie występują Ben Grabham oraz Louis Calvin.” Cały film jest jednak dłuższy, trwa ponad 7 minut. Pierwsze dwie minuty to ujęcia z poprzednich nagrań oraz z wielu podróży. Adam opowiada o tym, że liczy się sama droga, a nie cel; o tym, w jaki sposób wyznacza, a następnie pokonuje swoje własne granice; jakich poznaje ludzi i dlaczego stają się jego przyjaciółmi. Życie motocyklowego włóczęgi.

Pozostałe 5 minut to już totalny odjazd! Razem z Benem Grabhamem (którego już kilka razy mogliście oglądać) oraz Louisem Calvinem chłopaki robią z motocyklami cuda. Grube slajdy, techniczne skoki, podjazdy – wszystko to zostało nagrane w magiczny sposób. Wiecie, w ten sposób, który najpierw przyprawia o ciarki, a później każe wyciągnąć motocykl i zacząć jeździć.

Obejrzyjcie też pozostałe, równie wypasione produkcje od Motology!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły