Zestawienie najlepszych wypadków w sezonie Hard Enduro 2014!

- Piotr Jędrzejak

W Hard Enduro nie ma miękkiej gry. Aby wystartować w którejkolwiek rundzie zaliczającej się do sezonu, trzeba być naprawdę twardym riderem. A do ukończenia takiej imprezy nie wystarczy już tylko wysoki próg bólu, ale konieczne są też mega umiejętności. Tak czy inaczej, każdemu z zawodników należy się wielki szacun! Tym bardziej, po obejrzeniu tego filmu…

Red Bull udostępnił własnie zestawienie najbardziej widowiskowych wypadków uchwyconych w kamerach. Ujęcia pochodzą z całego sezonu 2014 w Hard Enduro, czyli z: Hell’s Gate, Xtreme Lagares, the Tough One, Erzbergrodeo, Romaniacs oraz Sea to Sky. (Polecamy też zestawienie najlepszych momentów z tych imprez.)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl