Widowiskowe ujęcia z Red Bull Romaniacs 2017!

- Piotr Jędrzejak

Tutaj znajdziecie esencję hard enduro. Dramatycznie trudne przeszkody, wypadki, a w tym wszystkim walka z terenem, z motocyklem i z samym sobą. Ten klip jest godny obejrzenia nawet, jeżeli nie jesteś zagorzałym fanem enduro.

Impreza Red Bull Romaniacs jak zwykle miała swoją bazę w rumuńskim Sybinie, skąd motocykliści ruszyli w Karpaty Południowe. Było wręcz dramatycznie, czego najbardziej boleśnie doświadczył Jonny Walker. Pisaliśmy już o tym, przy okazji filmów od Tadka Błażusiaka z tej imprezy. Teraz organizator przygotował kompilację najbardziej widowiskowych ujęć z całej imprezy. Klip trwa tylko 2 minuty, ale z takimi widokami i przeszkodami, wydaje się jak wieczność.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl