Totalnie odjechane promo australijskiego endurowca
Eliasz Davidson
16 stycznia 2015

Josh Green pokazuje, jak powinno się trzymać gaz w każdym terenie.

Enduro to dosyć charakterystyczny sport i większość osób, które nie poznały go od środka, myśli o nim jak o relaksującej jeździe po lesie. Prawda jest oczywiście całkiem inna, a zawodnicy startujący w tej dyscyplinie muszą nie tylko być świetnymi motocrossowcami, potrafić daleko skakać, nie bać się jeździć z zawrotnymi prędkościami między drzewami i trzymać gaz w każdym terenie. Przede wszystkim chcąc osiągać sukcesy w enduro, muszą ostro przepracować okres przygotowawczy i mieć żelazną kondycję.

Doskonale wie o tym Josh Green. Australijski zawodnik jeżdżący w barwach zespołu Active8 Yamaha Yamalube jest niezwykle ambitny, szybki i ma agresywny styl. Aby móc się zawodowo ścigać w lesie i na pustyni, Josh całe swoje życie uporządkował swojej pasji.

Zapraszamy na totalnie odjechane promo Australijczyka, które obstawiamy, że powali Was na kolana. Zobaczcie i posłuchajcie, jak to jest być zawodowym endurowcem.

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły