Red Bull Romaniacs 2015: tak wygląda prolog z kamery Alfredo Gomeza!
Piotr Jędrzejak
15 lipca 2015

Trasa jak zwykle wygląda tak, że my wolelibyśmy iść pieszo.

Ten tydzień w kalendarzu zawodników hard enduro to bardzo trudny okres – a to dlatego, że trwają właśnie zawody Red Bull Romaniacs! Wczoraj rozegrały się wyścigi na prologu, a od dziś, przez 4 dni do soboty zawodnicy pokonywali będą trudne tereny dookoła rumuńskiego miasta Sibiu.

Wczorajsze zmagania na prologu polegały na pokonaniu 11 okrążeń po trudnym torze składającym się z podjazdów pod kłody, kontenery, przejazdów przez powalone drzewa, czy tory kolejowe. Mówiąc krótko, trasa wyglądała tak, że gdyby nam kazano to przejechać, wolelibyśmy wrócić do domu na piechotę. Ale na Romaniacs nie ma miękkiej gry! Zobaczcie jak wyglądało jedno okrążenie rozgrzewkowe w wykonaniu Alfredo Gomeza. Hiszpan ma takie tempo, że my wymiękamy od samego patrzenia. Jak jednak okazało się po pełnych 11 okrążeniach, Jonny Walker wyprzedził Gomeza o 16 sekund!

@alfredogomez89 on his way to 2nd place in the #romaniacs prologue. Was the only only dude riding this section like this, was pretty cool to watch! #husqvarna #te300

Posted by Derestricted on 14 lipca 2015

 

 

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły