Rare Exception: film Coltona Haakera o karierze offroadowej

- Piotr Jędrzejak

Film o karierze-marzeniu, w którym nie zabraknie widowiskowych ujęć technicznej jazdy enduro.

Colton Haaker wbił się na międzynarodową scenę EnduroCrossu oraz Hard Enduro ze sporym hukiem. Karierę zaczynał w motocrossie, przeniósł się później do trialu, aby finalnie trafić właśnie do tych dyscyplin. W 2015 roku uzyskał wsparcie Husqvarny, a rok później był już fabrycznym zawodnikiem, z sukcesami na koncie i z ogromną rozpoznawalnością w internecie, dzięki widowiskowej jeździe.

Teraz Haaker wypuszcza film Rare Exception, w którym opowiada o swojej karierze. Opisuje, jak to jest dążyć do realizacji marzeń, a następnie żyć tym, co się kocha. W swoim filmie odwiedza wielu innych, znanych zawodników. W zapowiedzi obejrzymy segment brytyjski, gdy Haaker jeździ z Grahamem Jarvisem oraz Billym Boltem.

Pełny film ma 47 minut i można go kupić tutaj, ale nawet trailer jest widowiskowy:

https://www.youtube.com/watch?v=TcOmT3ZZ2YE

Colton Haaker o filmie: „To były długie przygotowania. 450 dni planowania, rozmyślania, jeżdżenia, nagrywania i edytowania, aby film się zrealizował. To było bardziej wymagające zadanie, niż jakiekolwiek zawody, wyścig, czy konkurent.

Film powstał, aby pokazać, co personalnie zawdzięczam motocyklom, z wiadomością co motocykle robią dla nas wszystkich. Mam nadzieję zainspirować innych aby gonić życie na dwóch kółkach. Rare Exception jest historią o pościgu za marzeniami, o tym gdzie marzenia mogą zaprowadzić oraz o tym, że realizacja perfekcyjnego marzenia jest tylko o jeden zły krok od zboczenia na drogę koszmaru.”

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl