Rare Exception: film Coltona Haakera o karierze offroadowej
Piotr Jędrzejak
11 marca 2019

Film o karierze-marzeniu, w którym nie zabraknie widowiskowych ujęć technicznej jazdy enduro.

Colton Haaker wbił się na międzynarodową scenę EnduroCrossu oraz Hard Enduro ze sporym hukiem. Karierę zaczynał w motocrossie, przeniósł się później do trialu, aby finalnie trafić właśnie do tych dyscyplin. W 2015 roku uzyskał wsparcie Husqvarny, a rok później był już fabrycznym zawodnikiem, z sukcesami na koncie i z ogromną rozpoznawalnością w internecie, dzięki widowiskowej jeździe.

Teraz Haaker wypuszcza film Rare Exception, w którym opowiada o swojej karierze. Opisuje, jak to jest dążyć do realizacji marzeń, a następnie żyć tym, co się kocha. W swoim filmie odwiedza wielu innych, znanych zawodników. W zapowiedzi obejrzymy segment brytyjski, gdy Haaker jeździ z Grahamem Jarvisem oraz Billym Boltem.

Pełny film ma 47 minut i można go kupić tutaj, ale nawet trailer jest widowiskowy:

Colton Haaker o filmie: „To były długie przygotowania. 450 dni planowania, rozmyślania, jeżdżenia, nagrywania i edytowania, aby film się zrealizował. To było bardziej wymagające zadanie, niż jakiekolwiek zawody, wyścig, czy konkurent.

Film powstał, aby pokazać, co personalnie zawdzięczam motocyklom, z wiadomością co motocykle robią dla nas wszystkich. Mam nadzieję zainspirować innych aby gonić życie na dwóch kółkach. Rare Exception jest historią o pościgu za marzeniami, o tym gdzie marzenia mogą zaprowadzić oraz o tym, że realizacja perfekcyjnego marzenia jest tylko o jeden zły krok od zboczenia na drogę koszmaru.”

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły