Pełne okrążenie Red Bull 111 Megawatt – onboard od Tadka Błażusiaka!

- Piotr Jędrzejak

Nie ma co ukrywać, Red Bull 111 Megawatt był wypasioną imprezą motocyklową, a jak twierdzi czołówka, również jedną z najbardziej wymagających imprez hard enduro. Jeżeli jesteście ciekawi, jak wyglądała trasa, mamy coś dla Was!

Zawodnicy mieli do pokonania 3 okrążenia, a każde z nich to 15 kilometrów hardkorowej trasy. Najlepszym wyznacznikiem stopnia trudności niech będzie fakt, że spośród 500 zawodników, do mety dojechało zaledwie 22. Najlepszy okazał się oczywiście Tadek Błażusiak i jak za chwilę przekonacie się, w jego wykonaniu ta trasa wygląda jak bułka z masłem… Ale w jego wykonaniu wszystko tak wygląda…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl