Misja: odnaleźć właściciela gogli! Miejsce: wypasione szlaki enduro!

- Piotr Jędrzejak

Niby zwykła sprawa, a jaką sprawia przyjemność!

Zach razem z kolegą wybrał się na endurowanie. Gdzieś na środku szlaku chłopaki znaleźli gogle, które zgubiły swojego właściciela. Mogli je zabrać, bo przecież to kilkadziesiąt dolarów, a dodatkowe gogle zawsze się przydadzą… Ale decyzja była natychmiastowa – zlokalizować właściciela i dostarczyć zgubę! Nie dość, że te enduro-szlaki wyglądają jak może nie nadmiernie wymagająca, ale totalnie wypasiona miejscówka do jeżdżenia, to teraz chłopaki mają jeszcze misję poszukiwawczą!

Sukces został osiągnięty już po kilku minutach, ale jaka to była rozrywka! Jeżeli jesteście ciekawi, gdzie są takie świetne szlaki, to mamy słabą wiadomość – Południowa Kalifornia…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl