Malownicze góry, brudne kopalnie i szalony offroad: tak upala król hard enduro!
Eliasz Davidson
25 lutego 2015

Jonny’emu Walkerowi oprócz umiejętności zazdrościmy również niesamowitych miejscówek.

Pamiętacie kozacki film o australijskim offroadzie „Ride„? Odpowiedzialna za tę produkcję firma „404” jakiś czas temu stworzyła kolejną część filmu o tej tematyce, ale tym razem nafaszerowaną największymi gwiazdami motocrossu oraz całym oddziałem świetnych rajdowców z całego świata.

W filmie „Ride: World Elements” możemy zobaczyć około 30 (słownie: trzydziestu!) zawodników, wśród których nie zabrakło tegorocznego rewelacyjnego debiutanta Dakaru Tobiego Price, byłych mistrzów świata enduro Pale Reneta, Alexa Salviniego i Christophe Nambotina, gwiazd supercrossu Kena Roczena, Coopera Webba, Ryana Dungey’a oraz Malcolma Stewarta, szalonych fmx-owców, jak Cam Sinclair, czy Tom Pages oraz w końcu nowego króla hard enduro Jonny’ego Walkera.

Dzisiaj mamy dla was cały segment z tego filmu z zawodnikiem Red Bull KTM. Możecie w nim zobaczyć, na jakich miejscówkach Walker przygotowuje się do kolejnych morderczych starć przed kolejnymi przystankami serii hard enduro. Nie brakuje wskoków do wywrotek, skoków z dźwigów i iście piekielnego terenu. Jednak oprócz niesamowitego popisu umiejętności Jonny’ego, na kolana powala również świeży styl montażu. Z pewnością na jednym obejrzeniu nie poprzestaniecie.

A jeżeli już skatowaliście replay i dalej wam mało to dokładamy na deser jeszcze trailer filmu z Toby Pricem w roli głównej. Kawa dzisiaj już nie będzie potrzebna.

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły