Ktoś zbudował enduro-karta na bazie silnika CRF450 i Barbie-Jeepa

- Piotr Jędrzejak

Różowa obudowa, moc 50 KM i zaskakująca skuteczność w offroadzie! 

Grind Hard Plumbing Co. to popularny kanał na YouTube z ponad 300 000 subskrypcji, jednak wbrew nazwie, prowadzący nie są hydraulikami. Ci goście tworzą rzeczy i pojazdy, najczęściej są to samochody lub półciężarówki terenowe, ale tym razem stworzyli coś, co przyniesie im największy rozgłos, a nazywa się „The Ultimate Princess”. Film po 6 dniach ma 820 tys. wyświetleń. Sami mówią, że na ten pojazd „patrzy się tak przyjemnie, że to aż wygląda nierealne”.

Chłopaki wzięli około 50-konny silnik z Hondy CRF450, a następnie wrzucili go do różowego Barbie-Jeepa. Oczywiście pojazd został wcześniej wyposażony w odpowiednią ramę i zawieszenie. Efekt? Po prostu to zobaczcie. Wygląda fenomenalnie i jak mówi kierowca, prowadzi się zaskakująco dobrze. Wheelie all the time!

Na koniec chłopakom udało się ukręcić tylną oś, za duży moment obrotowy. Coś czujemy jednak, że to nie koniec projektu „The Ultimate Princess”.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl