Ktoś zbudował enduro-karta na bazie silnika CRF450 i Barbie-Jeepa
Piotr Jędrzejak
15 maja 2019

Różowa obudowa, moc 50 KM i zaskakująca skuteczność w offroadzie! 

Grind Hard Plumbing Co. to popularny kanał na YouTube z ponad 300 000 subskrypcji, jednak wbrew nazwie, prowadzący nie są hydraulikami. Ci goście tworzą rzeczy i pojazdy, najczęściej są to samochody lub półciężarówki terenowe, ale tym razem stworzyli coś, co przyniesie im największy rozgłos, a nazywa się „The Ultimate Princess”. Film po 6 dniach ma 820 tys. wyświetleń. Sami mówią, że na ten pojazd „patrzy się tak przyjemnie, że to aż wygląda nierealne”.

Chłopaki wzięli około 50-konny silnik z Hondy CRF450, a następnie wrzucili go do różowego Barbie-Jeepa. Oczywiście pojazd został wcześniej wyposażony w odpowiednią ramę i zawieszenie. Efekt? Po prostu to zobaczcie. Wygląda fenomenalnie i jak mówi kierowca, prowadzi się zaskakująco dobrze. Wheelie all the time!

Na koniec chłopakom udało się ukręcić tylną oś, za duży moment obrotowy. Coś czujemy jednak, że to nie koniec projektu „The Ultimate Princess”.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły