Kto zostanie nowym mistrzem SuperEnduro? Webb czy Walker
Eliasz Davidson
27 lutego 2016

Przed nami kolejna runda Mistrzostw Świata SuperEnduro. Kto wyjedzie z Brazylii na prowadzeniu w generalce?

Wiemy już, że w tym sezonie na pewno Taddy Błażusiak nie zdobędzie 7. z rzędu tytułu Mistrza Świata SuperEnduro i po raz pierwszy w historii tej serii (wcześniej była ona rozgrywana pod nazwą Pucharu Świata w Halowym Enduro) tron obejmie zawodnik nie pochodzący z Polski. Na półmetku tegorocznych zmagań, po trzeciej rundzie w Argentynie na najlepszej do tego drodze jest aktualnie Jonny Walker, który tydzień temu wykorzystał słabszy dzień Cody’ego Webba i z jedenastoma punktami przewagi objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

W ten weekend zawodnicy ponownie stanął do walki o punkty Mistrzostw Świata SuperEnduro, tym razem podczas GP Brazylii. Na dobrze już znanej arenie w Belo Horizonte Webb będzie próbował zniwelować stratę Walkera przed powrotem serii na Stary Kontynent. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku i przybliży się do objęcia tronu po Tadku Błażusiaku? Tego dowiemy się już wkrótce.

A tymczasem zobaczcie, na jakim torze będą rywalizować dzisiaj w nocy zawodnicy podczas IV rundy MŚ SuperEnduro.

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły