KTM EXC500 i 450 Rally: epickie połączenie offroadowe!
Piotr Jędrzejak
27 grudnia 2013

Zdarza się, że przymiotnik „epicki” jest w internecie nadużywany. Ale nie tym razem! Zobaczcie połączenie ekstremalnego enduro oraz rajdów pustynnych!

Filmy od Motology mają to do siebie, że za każdym razem są cudownie świetne. Jeżeli nie wierzycie, zerknijcie na kilka ich produkcji już znajdujących się na stronach MotoRmanii – będziecie w szoku. Kilka dni temu Motology udostępniło kolejny klip, od którego dosłownie miękną nam się nogi.

Adam Riemann tym razem dosiadł KTMa 500EXC, a dołączył do niego Ben Grabham. Ten gość ma masę tytułów na koncie, a w swoim pierwszym Dakarze dojechał na 15. pozycji. Ben występuje oczywiście na rajdówce, KTMie 450 Rally. Panowie jeżdżą po niesamowitych terenach Australii.

Posłuchajcie o tym, jak rider staje się jednością ze swoją maszyną i zobaczcie niesamowite umiejętności obu zawodników ujęte w świetnych kadrach, w świetnej jakości, ze świetną muzyką. Zwróćcie uwagę na to, że o obu tych motocyklach można powiedzieć bardzo wiele, ale niekoniecznie to, że są „małe, zwinne i lekkie”… A ci goście jeżdżą nimi jak trialówkami!!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły