KTM EXC500 i 450 Rally: epickie połączenie offroadowe!

- Piotr Jędrzejak

Zdarza się, że przymiotnik „epicki” jest w internecie nadużywany. Ale nie tym razem! Zobaczcie połączenie ekstremalnego enduro oraz rajdów pustynnych!

Filmy od Motology mają to do siebie, że za każdym razem są cudownie świetne. Jeżeli nie wierzycie, zerknijcie na kilka ich produkcji już znajdujących się na stronach MotoRmanii – będziecie w szoku. Kilka dni temu Motology udostępniło kolejny klip, od którego dosłownie miękną nam się nogi.

Adam Riemann tym razem dosiadł KTMa 500EXC, a dołączył do niego Ben Grabham. Ten gość ma masę tytułów na koncie, a w swoim pierwszym Dakarze dojechał na 15. pozycji. Ben występuje oczywiście na rajdówce, KTMie 450 Rally. Panowie jeżdżą po niesamowitych terenach Australii.

Posłuchajcie o tym, jak rider staje się jednością ze swoją maszyną i zobaczcie niesamowite umiejętności obu zawodników ujęte w świetnych kadrach, w świetnej jakości, ze świetną muzyką. Zwróćcie uwagę na to, że o obu tych motocyklach można powiedzieć bardzo wiele, ale niekoniecznie to, że są „małe, zwinne i lekkie”… A ci goście jeżdżą nimi jak trialówkami!!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl