Jarper X Racing świętuje pierwszy rok startów!
MotoRmania
14 lutego 2013

Zdobywca Klubowego Pucharu Polski Enduro obchodzi pierwsze urodziny!

Informacja prasowa
zdjęcia: strzalinski.com 

Późnym sobotnim popołudniem, 9 lutego na terenie Gminnego Ośrodka Kultury Lesznowola w Łazach odbyło się „I spotkanie klubowe” Jarper X Racing Team. Podczas trzygodzinnego spotkania organizatorzy podsumowali ubiegły sezon startów zespołu. Zarysowano również plany na nadchodzący sezon 2013. Jednak w pamięci każdego uczestnika najbardziej utkwił moment wręczania pamiątkowych pucharów i dyplomów za sezon 2012.

Szanowni Goście, Koleżanki i Koledzy, klubowicze Jarper X Racing Team, serdecznie witamy na pierwszym spotkaniu klubowym” – tymi słowy rozpoczęto uroczyste spotkanie klubu motorowego Jarper X Racing Team. W sali GOK Lesznowola w Łazach pojawili się przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, przedstawiciele sponsorów, prasy oraz oczywiście zawodnicy klubu, a także osoby, które są zainteresowane przystąpieniem w szeregi JXRT.

Klub JXRT to bardzo młody klub, który mimo to może pochwalić się kilkoma dość spektakularnymi sukcesami. Największym osiągnięciem jest z całą pewnością Klubowy Puchar Polski Enduro za sezon 2012. Oprócz tego wielu zawodników zdobyło szereg nagród indywidualnych. Podczas spotkania, po krótkiej prezentacji klubu i osiągnięć w 2012 roku wręczono kilkadziesiąt pamiątkowych pucharów.

Nagrodzeni zostali przedstawiciele Gminy Lesznowola, która jest patronem klubu, sponsorzy, czyli firmy Jarper, Alnor, Budmech i Boels, a także zawodnicy. Puchary wręczono za miejsca na podiach klasyfikacji generalnych zawodów Enduro i Cross Country, a także za zdobycze punktowe w Klubowym Pucharze Polski Enduro. Był to bez wątpienia najprzyjemniejszy moment całego spotkania. Co było widoczne zarówno na twarzach wręczających, jak i obdarowywanych. Uhonorowano również najmłodszych członków Jarper X Racing Team oraz osoby, które w szczególny sposób wspomagały zawodników podczas zawodów wyjazdowych, jak i tych organizowanych przez JXRT.

Druga część spotkania była nieco dłuższa, ale nie mniej przyjemna. W wyjątkowo koleżeńskiej atmosferze szefostwo klubu opowiedziało o planach na sezon 2013, sposobie wspierania zawodników oraz o ambicjach sportowych klubu.

Więcej informacji na stronie klubu JXRT.
Zdjęcia: strzalinski.com

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły