Ivan Cervantes na enduro przez 40-metrową kałużę! Jak on to robi?

- Piotr Jędrzejak

Jeżeli jeździliście kiedyś w offroadzie, to pewnie znacie sposób na przejeżdżanie przez kałuże? Trzeba odciążyć przód i trzymać odkręcony gaz, proste. A wiecie jak przejechać przez 40-metrową kałużę nie zanurzając się w niej? Dokładnie tak samo, tylko szybciej i mocniej!

Sztukę wykorzystywania aquaplaningu wytłumaczy i zaprezentuje 5-krotny mistrz świata enduro, Ivan Cervantes. Żeby nie było zbyt nudno, na planie jest też Red Bull i ich kamery zdolne do nagrywania 1000 klatek na sekundę. Spodziewacie się niesamowitych ujęć w slow motion? I bardzo dobrze! (Po kliknięciu odpowiedniego guzika w playerze, pojawiaja się angielskie tłumaczenie tego, co mówi Ivan.)

Jeżeli wydaje Wam się, że to takie łatwe hop-siup, zobaczcie video zza kulis. Nawet 5-krotny mistrz świata zalicza efektowne gleby (i to w slow motion)!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl