Ivan Cervantes na enduro przez 40-metrową kałużę! Jak on to robi?
Piotr Jędrzejak
22 listopada 2012

Jeżeli jeździliście kiedyś w offroadzie, to pewnie znacie sposób na przejeżdżanie przez kałuże? Trzeba odciążyć przód i trzymać odkręcony gaz, proste. A wiecie jak przejechać przez 40-metrową kałużę nie zanurzając się w niej? Dokładnie tak samo, tylko szybciej i mocniej!

Sztukę wykorzystywania aquaplaningu wytłumaczy i zaprezentuje 5-krotny mistrz świata enduro, Ivan Cervantes. Żeby nie było zbyt nudno, na planie jest też Red Bull i ich kamery zdolne do nagrywania 1000 klatek na sekundę. Spodziewacie się niesamowitych ujęć w slow motion? I bardzo dobrze! (Po kliknięciu odpowiedniego guzika w playerze, pojawiaja się angielskie tłumaczenie tego, co mówi Ivan.)

Jeżeli wydaje Wam się, że to takie łatwe hop-siup, zobaczcie video zza kulis. Nawet 5-krotny mistrz świata zalicza efektowne gleby (i to w slow motion)!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły