Graham Jarvis znowu wymiata!

- Eliasz Davidson

Król jazdy na jednym kole ponownie w akcji. Mega ujęcia w zwolnionym tempie!

Jeżeli chodzi o panowanie nad motocyklem i bawienie się jazdą, to chyba nikt nie może się równać z Grahamem Jarvisem. Doświadczony Brytyjczyk na motocyklu spędza niemal całe dnie, szlifując technikę jazdy w najtrudniejszym terenie i doprowadzając do perfekcji umiejętność jazdy na jednym kole. Dla Grahama nie ma znaczenia, czy jedzie na dwóch kołach, na tylnym, czy na przednim, balans ma opanowany do perfekcji.

Filmików z Jarvisem w roli głównej było już mnóstwo, jednak każdy taki materiał to nie tylko ogromna dawka świetnej zabawy, ale również doskonały instruktaż, jak panować nad motocyklem. Tym razem mamy dla was ciekawe video z zawodnikiem Husqvarny, w którym można zobaczyć specjalistę od hard enduro w akcji, z nieco innej, wolniejszej strony.

Sprawdźcie wideo w slow motion z Grahamem Jarvisem i postarajcie się nie zakatować przycisku replay.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl