Graham Jarvis znowu wymiata!
Eliasz Davidson
17 stycznia 2016

Król jazdy na jednym kole ponownie w akcji. Mega ujęcia w zwolnionym tempie!

Jeżeli chodzi o panowanie nad motocyklem i bawienie się jazdą, to chyba nikt nie może się równać z Grahamem Jarvisem. Doświadczony Brytyjczyk na motocyklu spędza niemal całe dnie, szlifując technikę jazdy w najtrudniejszym terenie i doprowadzając do perfekcji umiejętność jazdy na jednym kole. Dla Grahama nie ma znaczenia, czy jedzie na dwóch kołach, na tylnym, czy na przednim, balans ma opanowany do perfekcji.

Filmików z Jarvisem w roli głównej było już mnóstwo, jednak każdy taki materiał to nie tylko ogromna dawka świetnej zabawy, ale również doskonały instruktaż, jak panować nad motocyklem. Tym razem mamy dla was ciekawe video z zawodnikiem Husqvarny, w którym można zobaczyć specjalistę od hard enduro w akcji, z nieco innej, wolniejszej strony.

Sprawdźcie wideo w slow motion z Grahamem Jarvisem i postarajcie się nie zakatować przycisku replay.

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły