Graham Jarvis bawi się na Husqvarnie: kiedyś i teraz

- Piotr Jędrzejak

Husqvarna to bez wątpienia jedna z tych marek, które mają bardzo bogatą historię. Z kolei Graham Jarvis należy do tych zawodników, którego jazda powoduje permanentny opad szczeny i nigdy się nie nudzi. Ludzie od marketingu w Husce postanowili, że w swoim najnowszym klipie wykorzystają te dwie legendy.

Graham wybrał się więc do centrali, do Szwecji, gdzie miał ujeżdżać najnowsze, dwusuwowe enduro 2015 TE 300, co oczywiście uczynił w taki sposób, że jak zwykle nie dowierzamy. Zanim jednak wsiadł na najnowszy sprzęt, cofnął się do historycznego modelu Cross 400…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl