Endurowe 500-tki w swoim żywiole: to trzeba zobaczyć!
Piotr Jędrzejak
6 czerwca 2014

To już kolejny film offroadowy od Adama Riemanna i po raz kolejny siedzimy jak oszołomieni…

Tym razem w ramach produkcji od Motology przed obiektywami kamer stanęły offroadowe pięćsetki. Wielkie, potężne i dla prawdziwych hardkorowców-ogarniaczy. Jeżeli nie masz wystarczających umiejętności, po prostu nie wsiadaj na tego typu sprzęt. Jak zauważył Riemann, ten potężny, jednocylindrowy silnik produkuje połowę masy motocykla, ale w koniach mechanicznych. To pozwala na rozpędzenie się do 180 km/h. W offroadzie. Poza umiejętnościami, przydadzą się też spore rozmiary ridera. A jeżeli wzrost nie domaga, to skill musi być jeszcze większy. Tak jest w przypadku Glenna Kearneya, który wystąpił w tym video gościnnie.

Glenn jest jednym z najlepszych endurowych wymiataczy w Australii, a jeździ na Husqvarnie FE 501. Na te potrzeby Adam wsiadł na KTMa EXC 500. Powstała więc walka KTM vs Husqa. A skoro Husqvarna należy do KTMa, a motocykle różnią się szczegółami, bardziej można to nazwać prezentacją możliwości Adama i Glenna. Ale to nie jest istotne! Za chwilę obejrzycie kawał pysznej jazdy na świetnch motocyklach w genialnych ujęciach. Rozsiądźcie się wygodnie i klikajcie play!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły