Endurocrossowe okrążenie z Coltonem Haakerem – czy on wciąż jest człowiekiem?

- Piotr Jędrzejak

To takie rzeczy są w ogóle możliwe?

W Endurocrossie czy supercrossie nie da się zostać dobrym zawodnikiem tak po prostu. Ten sport wymaga idealnego połączenia wysokiego skilla motocrossowego, endurowego, trialowego, a i freestyle nie zaszkodzi. Wygląda na to, że jednym z najlepszych zawodników na tym podwórku jest aktualnie Colton Haaker. Nie bez powodu dzierży tytuł Mistrza Świata FIM SuperEnduro, trzyma prowadzenie w generalce AMA Endurocrossu oraz jest fabrycznym zawodnikiem Husqvarny.

Gdybyście mieli wątpliwości, czy aby na pewno jest taki dobry, Colton właśnie stworzył nowy film z przejazdu po swoim prywatnym torze offroadowym. Opis jest dobitny: „To najbardziej wypasione okrążenie, jakie kiedykolwiek zobaczysz… Dopóki nie zrobimy tego jeszcze raz.” Colton jedzie tutaj tak, że mamy poważne wątpliwości, czy on aby na pewno jest normalnym człowiekiem.

Najpierw zobaczycie świetnie pokonaną sekcję motocrossową, a później przejdziecie do endurocrossu, który został rozegrany tak, że polecamy usiąść przed kliknięciem play. Gdyby tego było mało, Colton dorzuca trochę FMXu.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl