Co się stanie gdy trialowiec wsiądzie na enduro?
Eliasz Davidson
8 maja 2015

Z pewnością zagwarantuje natychmiastowy opad szczeny.

Trialowcy to niesamowicie uzdolnieni zawodnicy, którzy swoje „magiczne” umiejętności zawdzięczają ciężkiej pracy i setkom godzin spędzonym na łapaniu równowagi. Już nie raz zachwycaliśmy się ich jazdą i tym, co potrafią zrobić na motocyklu, ale gdy natknęliśmy się na ten film, po prostu oszaleliśmy. Jest to zbiór najlepszych akcji w wykonaniu trialowych speców dosiadających motocykli enduro. Wiele z pokazanych w nim fragmentów na pewno już widzieliście na naszej stronie, jak te z utalentowanym 16-latkiem, ale warto wszystko sobie przypomnieć i przekonać się, czego można dokonać na motocyklu.

Jeżeli ten film kogoś nie przekonał, że trialówka pomaga przenieść jazdę enduro na zupełnie inny poziom, to chyba już nic go nie przekona. Oglądajcie, znęcajcie się nad replay’em i nie zapomnijcie pozbierać szczęki z podłogi, zanim pójdziecie po motocykl, żeby pobawić się w Jarvisa.

https://youtu.be/VMfhL_SjYBo

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły