Ciężkie Suzuki DR800 Big w ostrej akcji offroadowej

- Piotr Jędrzejak

Suzuki DR 800 Big to sprzęt dla dużych chłopców. Okiełznanie tego motocykla o wielkości promu kosmicznego nie należy do najłatwiejszych zadań, a jeżeli zastanawiacie się dlaczego, odpowiedzią niech będzie masa. 194 kg na sucho dla motocykla offroadowego to jednak dość sporo. Ale DR Big ma sławę „ogromnego” z jeszcze innego powodu – ma pojemność skokową silnika 779 ccm, a pracuje tam tylko jeden cylinder!

Ale przejdźmy do rzeczy – ten gość ogarnia ten motocykl tak, że spora część posiadaczy lżejszych i bardziej offroadowych motocykli pewnie wróciłaby do domu z podkulonym ogonem. Po prostu zobaczcie:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl