Jedziesz spokojnie, a tu słonie na drodze… Trzeba UCIEKAĆ!

- Piotr Jędrzejak

Mieszkanie w egzotycznych regionach świata ma swoje wady i zalety. Jedną z wad mogą okazać się słonie, które nie przejmując się zupełnie niczym, chodzą po drodze…

Jedziesz swoim motocyklem, wyjeżdżasz zza zakrętu, a tam słonie. Ten gość miał akurat pecha, ponieważ zwierzaki doszły do wniosku, że motocykl jest dla nich zagrożeniem. A zagrożenia, jak wiadomo, trzeba eliminować. Dobrze, że facet miał opanowaną sztukę szybkiego zawracania – nawet mokra trawa mu w tym nie przeszkodziła!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl