Beskid Hero: oficjalne video z pierwszego Hard Enduro w polskich górach

- MotoRmania

02-04. czerwca na górze Żar zostały rozegrane pierwsze w historii zawody Hard Enduro w górach. Na starcie stanęło niemal 300 zawodników, którzy byli gotowi zmierzyć się z górami i trasą przygotowaną przez organizatorów. Heroiczna walka riderów z piekielnymi podjazdami, zdradliwymi wąwozami i kamienistymi potokami trwała trzy dni i zweryfikowała umiejętności oraz wolę walki zawodników.

informacja prasowa

Przypomnijmy, że w klasyfikacji generalnej zawodów pierwszy tytuł  Bohatera Beskidów czyli Beskid Hero zdobyli: David Cyprian (Czechy, Expert) i Zdenek Cyprian (Czechy, Expert Masters), Maciej Kuś (Polska, Hobby) i Maciej Juraszek (Polska, Hobby Masters). Pełne wyniki zawodów dostępne są na stronie zawodów.

3I0A3140 BeskidHero

Pierwsza rywalizacja Hard Enduro w polskich górach przeszła do historii. Serdecznie dziękujemy zawodnikom za udział i walkę do końca. Niezależnie od uzyskanego przez Was wyniku, jesteście bohaterami tego wydarzenia! Dziękujemy także sponsorom, partnerom oraz wszystkim zaangażowanym w organizację pierwszej edycji Beskid Hero. To dzięki Wam pierwsza odsłona Hard Enduro w polskich górach była wyjątkowym wydarzeniem. Wreszcie podziękowania kierujemy do kibiców, którzy licznie stawiali się każdego dnia i wspierali swoim dopingiem wszystkich zawodników. Do zobaczenia za rok!

Oficjalna relacja video z pierwszej edycji Beskid Hero:

Zapraszamy także do obejrzenia video prosto z trasy nakręcone przez Enduro Krzeszowice: dzień pierwszy oraz dzień drugi, a także kilku ciekawych galerii zdjęć: hioktanowy oraz wroblewska.photo oraz ssfotosport. Więcej informacji o zawodach znajdziecie na stronie beskidhero.com

Oficjalny fan page zawodów: facebook.com/BeskidHERO/
Organizator:  facebook.com/SportainmentMarketingAgency

IU3A4408 BeskidHero

3I0A3218 BeskidHero

3I0A2770 BeskidHero

3I0A2423 BeskidHero

3I0A2034 BeskidHero

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl