Beskid Hero: oficjalne video z pierwszego Hard Enduro w polskich górach
MotoRmania
19 czerwca 2017

02-04. czerwca na górze Żar zostały rozegrane pierwsze w historii zawody Hard Enduro w górach. Na starcie stanęło niemal 300 zawodników, którzy byli gotowi zmierzyć się z górami i trasą przygotowaną przez organizatorów. Heroiczna walka riderów z piekielnymi podjazdami, zdradliwymi wąwozami i kamienistymi potokami trwała trzy dni i zweryfikowała umiejętności oraz wolę walki zawodników.

informacja prasowa

Przypomnijmy, że w klasyfikacji generalnej zawodów pierwszy tytuł  Bohatera Beskidów czyli Beskid Hero zdobyli: David Cyprian (Czechy, Expert) i Zdenek Cyprian (Czechy, Expert Masters), Maciej Kuś (Polska, Hobby) i Maciej Juraszek (Polska, Hobby Masters). Pełne wyniki zawodów dostępne są na stronie zawodów.

Pierwsza rywalizacja Hard Enduro w polskich górach przeszła do historii. Serdecznie dziękujemy zawodnikom za udział i walkę do końca. Niezależnie od uzyskanego przez Was wyniku, jesteście bohaterami tego wydarzenia! Dziękujemy także sponsorom, partnerom oraz wszystkim zaangażowanym w organizację pierwszej edycji Beskid Hero. To dzięki Wam pierwsza odsłona Hard Enduro w polskich górach była wyjątkowym wydarzeniem. Wreszcie podziękowania kierujemy do kibiców, którzy licznie stawiali się każdego dnia i wspierali swoim dopingiem wszystkich zawodników. Do zobaczenia za rok!

Oficjalna relacja video z pierwszej edycji Beskid Hero:

Zapraszamy także do obejrzenia video prosto z trasy nakręcone przez Enduro Krzeszowice: dzień pierwszy oraz dzień drugi, a także kilku ciekawych galerii zdjęć: hioktanowy oraz wroblewska.photo oraz ssfotosport. Więcej informacji o zawodach znajdziecie na stronie beskidhero.com

Oficjalny fan page zawodów: facebook.com/BeskidHERO/
Organizator:  facebook.com/SportainmentMarketingAgency

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły