Rossi zdradza czym się zajmie po zakończeniu kariery!

- MotoRmania

W wywiadzie zawodników fabrycznego zespołu Yamahy Rossi powiedział szczerze czym się zajmie po zakończeniu kariery w MotoGP.

Jeżeli Twoja umiejętność angielskiego jest na tyle dobra, aby zrozumieć Hiszpana i Włocha to przed Tobą wspaniałe kilkadziesiąt minut. Kilka dni temu do sieci trafił wywiad komentatora Matta Birta z Maverickiem Vinalesem oraz Valentino Rossim. W wywiadzie wydają się padać naprawdę szczere odpowiedzi na bezpośrednie pytania. Byliśmy nim pozytywnie zaskoczeni. Valentino dokładnie przedstawił swój plan działalności po zakończeniu kariery. Będzie się zajmował prowadzeniem zespołów motocyklowych oraz ściganiem w seriach samochodowych, gdzie planuje 7-8 startów rocznie. W wywiadzie usłyszycie wiele ciekawych informacji.

To może Cię zainteresuje

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl