Luc1 Motorsport, supermociaki i… Dani Pedrosa w akcji!

- Piotr Jędrzejak

Dani radzi sobie na supermoto jak ryba w wodzie. Zobaczcie to koniecznie!

Luc1 Motorsport to jeden z najciekawszych zespołów supermoto na tym globie. Nie tylko dlatego, że chłopaki jeżdża jak opętani, przy okazji wygrywając mistrzostwa we Francji i światowe, ale przede wszystkim dlatego, że tworzą totalnie wypasione filmy. Tym razem (jako, że Luc1 jeździ na Hondach) do treningu dołączył nikt inny, jak Dani Pedrosa! Jeździ po torze z czołowym, wszystko-wygrywającym Sylvainem Bidartem, ale coś czujemy, że jeżeli Dani zamieniłby starty w MotoGP na Supermoto, Sylvain mógłby mieć kłopoty…

Obejrzyjcie jazdę na najwyższym poziomie (tym razem ekipa dorzuciła do filmu angielskie napisy, włączcie je). I jak to powiedział Pedrosa: „bring your dreams to life”!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl