Video z I rundy MP i PP supermoto w Bydgoszczy!
Piotr Jędrzejak
8 maja 2014

Zobaczcie, co działo się na Mistrzostwach i Pucharze Polski w Bydgoszczy!

W Bydgoszczy, dnia 26. kwietnia odbyła się I runda Mistrzostw oraz Pucharu Polski Supermoto. Teraz mamy dla Was video z tego spotkania – wprawdzie z lekkim opóźnieniem, ale jest!

Film mamy od Niwego (wielkie dzięki za podesłanie!) i jak sam napisał: „To co zobaczyłem na miejscu z jeden strony był zachwyt (jak zwykle z resztą) ale i rozczarowanie. Podsyłam Wam linka z filmem własnej produkcji, bo zszokował mnie brak zainteresowania tym sportem. Kibiców było mniej niż zawodników! :/” Cóż, niestety ten problem nie jest nam obcy… A szkoda, bo zawody supermoto są przecież mega widowiskowe, rozgrywają się w różnych częściach Polski, a tory najczęściej ulokowane są przy (jeżeli nie w) mniejszych lub większych miastach. Zobaczcie, co działo się w Bydgoszczy!

W Mistrzostwach Polski, w pierwszym finale zwyciężył Kevin Farge przed Alexandem Latyshewem i Piotrem Salomonem. W drugim finale znowu wygrał Farge, ale drugi był Salomon i trzeci Latyshew.

W Pucharze Polski, w 1. finale wygrał Michał Pawlik przed Danielem Gomułą i Erwinem Zacharzewskim. Drugi finał zwyciężył Bartosz Dembowy, a kolejni na podium byli Tomasz Rysio i Bartłomiej Chudoba.

Następna runda odbędzie się 7. czerwca na torze Awix Arena w Toruniu.

Zdjęcia pochodzą z pzm.pl.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły