Video relacja z IV rundy MP i PP Supermoto w Koszalinie!
Piotr Jędrzejak
31 lipca 2015

W drugi weekend lipca, w Koszalinie odbyła się podwójna runda Mistrzostw oraz Pucharu Polsku Supermoto.

W sobotę odbywały się wyścigi w ramach III rundy (video z tego dnia już mogliście oglądać na MotoRmanii), a w niedzielę wszyscy wyjechali na tor na IV rundę. Oczywiście na miejscu był Niwy, a to jak zwykle oznacza wypasioną video relację!

W odróżnieniu od zmagań sobotnich, w niedzielę obyło się bez widowiskowych wywrotek, czy efektownych wyprzedzeń. Jak słusznie zauważył Niwy: „widocznie zawodnicy się pilnowali po sobocie ;)”. Podium klasy mistrzowskiej wyglądało identycznie, jak dzień wcześniej, czyli: Rudolf Bauer z Austrii, dalej Erik Prowaznik z Czech, a trzeci stopień podium zajął Paweł Leśków z Gliwic. W kategorii Pucharowej zwyciężył Holger Salmen, przed Dennisem i Kevinem Chadrysiak. Przedostatnia runda sezonu odbędzie się na Łotwie, w mieście Madona już 1. sierpnia, a na finał 5. września wrócimy do Bydgoszczy. Ale teraz zobaczcie, co działo się w Koszalinie!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły