III runda MP i PP Supermoto: video z Koszalina!

- Piotr Jędrzejak

Poprzedni weekend, czyli 11 i 12 lipca zleciał w Koszalinie pod znakiem slajdów, skoków i dźwięków braaap. Właśnie wtedy na torze Motopark rozegrała się III oraz IV runda Mistrzostw i Pucharu Polski Supermoto!

Na miejscu jak zwykle nie zabrakło Niwego – teraz dostaliśmy od niego video relację z sobotnich zmagań na torze. W III rundzie, w klasie mistrzowskiej wygrał Rudolf Bauer z Austrii, za nim uplasował się Erik Prowaznik z Czech, a trzeci stopień podium zajął Paweł Leśków z Gliwic. W klasie pucharowej podium zdominowali zawodnicy z niemieckich klubów, w kolejności: Holger Salmen, Gunnar Harsing oraz Kevin Chadrysiak.

Z obu klas z III rundy obejrzycie w pojedynczym filmie – jak zwykle było na co popatrzeć, a Niwy stanął na wysokości zadania, tworząc z tego świetny klip.

P.S.: Na końcu znalazło się bonusowe ujęcie z przyjacielskiej, całkiem zabawnej, ale dość nieoficjalnej rozmowy dwóch zawodników (w końcu spotkania na rundach to nie tylko wyścigi!). Jeżeli oglądacie w biurze lub przy dzieciach, polecamy użycie słuchawek.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl