III runda MP i PP Supermoto: video z Koszalina!
Piotr Jędrzejak
21 lipca 2015

Poprzedni weekend, czyli 11 i 12 lipca zleciał w Koszalinie pod znakiem slajdów, skoków i dźwięków braaap. Właśnie wtedy na torze Motopark rozegrała się III oraz IV runda Mistrzostw i Pucharu Polski Supermoto!

Na miejscu jak zwykle nie zabrakło Niwego – teraz dostaliśmy od niego video relację z sobotnich zmagań na torze. W III rundzie, w klasie mistrzowskiej wygrał Rudolf Bauer z Austrii, za nim uplasował się Erik Prowaznik z Czech, a trzeci stopień podium zajął Paweł Leśków z Gliwic. W klasie pucharowej podium zdominowali zawodnicy z niemieckich klubów, w kolejności: Holger Salmen, Gunnar Harsing oraz Kevin Chadrysiak.

Z obu klas z III rundy obejrzycie w pojedynczym filmie – jak zwykle było na co popatrzeć, a Niwy stanął na wysokości zadania, tworząc z tego świetny klip.

P.S.: Na końcu znalazło się bonusowe ujęcie z przyjacielskiej, całkiem zabawnej, ale dość nieoficjalnej rozmowy dwóch zawodników (w końcu spotkania na rundach to nie tylko wyścigi!). Jeżeli oglądacie w biurze lub przy dzieciach, polecamy użycie słuchawek.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły