Rychu 11: film o zwykłym zawodniku z Pucharu Polski Supermoto!
Piotr Jędrzejak
3 listopada 2014

Tomasz „Rychu” Rysio – znacie tego zawodnika? Nie zdziwimy się, jeżeli odpowiedź brzmi „nie”.

Ale to nic dziwnego, bo Rychu rozpoczął swoją przygodę z Pucharem Polski Supermoto dopiero w tym sezonie. Jest jednak idealnym przykładem, że jeżeli się chce, to można! I właśnie dlatego warto, abyście go poznali.

Rychu zawziął się, znalazł wsparcie i wystartował. Znalazł też pomoc u Niwego (Niwy Coś Kręci – jego video relacje z tegorocznych rund Supermoto możecie znaleźć u nas na portalu), który na koniec sezonu skleił film z nim w roli głównej. Zresztą przeczytajcie sami, jak Rychu to podsumował:

„No i jest! Powstał skrót mojego debiutu w Pucharze Polski 2014 Supermoto. Chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim osobom i firmom które mi zaufały i pomogły. Dzięki Wam z okrążenia na okrążenie stawałem się coraz lepszym zawodnikiem. Jeszcze ogrom pracy przede mną, bo to dopiero nasze raczkowanie w tym pięknym sporcie.

Dzięki Niwy (Supermotosport.pl) za chęć zrobienia dla mnie filmiku, zajebiście, że znalazła się taka osoba jak Ty, która przyczynia się w dużym stopniu na rozwój tego sportu. Każdy Twój film to świetna promocja supermoto w Polsce i na świecie. Myślę że dzięki Twoim ujęciom zachęcamy zagranicznych riderów do przyjazdu na nasze tory, podnosi się wtedy ranga zawodów i same umiejętności zawodników. Jeszcze raz dzięki za świetny klip – mi się cholernie podoba, mam nadzieję że Wam również się spodoba 🙂 Zachęcam do obejrzenia i pozdrawiam!”

Jak się chce, to można! A Wy kiedy rozpoczynacie starty w mniej lub bardziej amatorskich wyścigach? Sezon 2015 czeka!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły