Rychu 11: film o zwykłym zawodniku z Pucharu Polski Supermoto!

- Piotr Jędrzejak

Tomasz „Rychu” Rysio – znacie tego zawodnika? Nie zdziwimy się, jeżeli odpowiedź brzmi „nie”.

Ale to nic dziwnego, bo Rychu rozpoczął swoją przygodę z Pucharem Polski Supermoto dopiero w tym sezonie. Jest jednak idealnym przykładem, że jeżeli się chce, to można! I właśnie dlatego warto, abyście go poznali.

Rychu zawziął się, znalazł wsparcie i wystartował. Znalazł też pomoc u Niwego (Niwy Coś Kręci – jego video relacje z tegorocznych rund Supermoto możecie znaleźć u nas na portalu), który na koniec sezonu skleił film z nim w roli głównej. Zresztą przeczytajcie sami, jak Rychu to podsumował:

„No i jest! Powstał skrót mojego debiutu w Pucharze Polski 2014 Supermoto. Chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim osobom i firmom które mi zaufały i pomogły. Dzięki Wam z okrążenia na okrążenie stawałem się coraz lepszym zawodnikiem. Jeszcze ogrom pracy przede mną, bo to dopiero nasze raczkowanie w tym pięknym sporcie.

Dzięki Niwy (Supermotosport.pl) za chęć zrobienia dla mnie filmiku, zajebiście, że znalazła się taka osoba jak Ty, która przyczynia się w dużym stopniu na rozwój tego sportu. Każdy Twój film to świetna promocja supermoto w Polsce i na świecie. Myślę że dzięki Twoim ujęciom zachęcamy zagranicznych riderów do przyjazdu na nasze tory, podnosi się wtedy ranga zawodów i same umiejętności zawodników. Jeszcze raz dzięki za świetny klip – mi się cholernie podoba, mam nadzieję że Wam również się spodoba 🙂 Zachęcam do obejrzenia i pozdrawiam!”

Jak się chce, to można! A Wy kiedy rozpoczynacie starty w mniej lub bardziej amatorskich wyścigach? Sezon 2015 czeka!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl