Prędki Racing Team: sezon wyścigów drogowych startuje już w piątek!

- MotoRmania

Szanowni, czas na medialną pobudkę po zimie!! Prędki Racing Team w najbliższy weekend rozpoczyna sezon wyścigów drogowych.

informacja prasowa

Pierwsza runda CzechTT startuje w piątek, 6 Kwietnia w czeskim Brnie. Będzie to również pierwszy sprawdzian efektów pracy w ostatnich miesiącach.

Krystian - Prędki Racing Team (2)

Zakończenie minionego sezonu na 7 miejscu w Mistrzostwach Czech w Wyścigach Drogowych, mimo że było dobrym wynikiem, dało też poczucie niedosytu, więc naturalnie był to dzień rozpoczęcia przygotowań do sezonu 2018. Wśród wielu aktywności, których część mogliście obserwować na naszym fanpage’u, najważniejsze to treningi, za które odpowiadał Strenght Coach Wojtek Kwapiński, czy treningi Pit Bike. Mamy nadzieję że to wszystko w połączeniu ze wsparciem naszych partnerów, w sezonie 2018 przyniesie wymierne efekty w postaci wyniku i SHOW dla Was, a uwierzcie, będzie co oglądać.

Krystian - Prędki Racing Team (3)

Na ten moment możemy potwierdzić starty Krystiana w pełnym cyklu CzechTT, a także w prestiżowej serii International Road Racing Championship – dla zainteresowanych poniżej kalendarz. Trzymajcie kciuki, lajkujcie, komentujcie, a najlepiej przyjeżdżajcie na wyścigi.

Oczywiście zapraszamy do naszego namiotu serwisowego i z góry dziękujemy za Polskie flagi wokół nitki toru. Po więcej informacji zapraszamy na facebook.com/PredkiRacingTeam.

Do zobaczenia
Prędki Racing Team

Plakat przed najbliższą rundą w Brnie.

Plakat przed najbliższą rundą w Brnie.

Kalendarz 2018:

CzechTT 2018 + Puchar Republiki Czeskiej
6.4. – 8.4. Jarní cena Brna (CAMS)
19.5. – 20.5. 300 ZGH Hořice (ACCR)
2.6. – 3.6. Kopčany (CAMS)
16.6. – 17.6. Těrlicko (ACCR)
6.7. – 7.7. Piešťany (CAMS)
1.9. – 2.9. Dymokury (CAMS)

International Road Racing Chamionship 2018
5.5. – 6.5. Hengelo (NED)
16.6. – 17.6. Těrlicko (CZE)
6.7. – 8.7. Imatra (FIN)
27.7. – 29.7. Chimay (BEL)
18.8. – 19.8. Hořice (CZE)
22.9. – 23.9. Frohburg (GER)

Wspierają nas:
SORT – Super Oil Racing Technology
FerPay – przelewy międzynarodowe
HJC
Dobre Sklepy Motocyklowe
Akademia Sportu & Zabawy
Automobilklub Lubelski
MotoRmania
Paddock.pl
MWR Air Filters
Bitubo Race Suspension
Braking

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl