517 Monsterów na raz: rekordowa parada Ducati na 25-lecie

- Piotr Jędrzejak

Z okazji 25. rocznicy powstania modelu Monster, jego użytkownicy wzięli udział w wyjątkowej paradzie.

Wydarzenie odbyło się na torze Paul Ricard, a użytkownicy Monsterów zapraszani byli telefonicznie. W końcu 25. urodziny to świetna okazja, żeby się spotkać! No i rzeczywiście, na tor zjechały się wszystkie Monstery, od najstarszego Monstera 900 z 1993 roku do najświeższego Monstera 821.

Użytkownicy stawili się tak licznie, że udało się ustanowić nowy rekord największej liczby Monsterów w jednym miejscu – aż 517 sztuk! Zobaczcie, jak to wyglądało na żywo:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl