Mistrzostwa Japonii Supermoto – zobaczcie, jak to wygląda!

- Piotr Jędrzejak

Prawdę mówiąc, gdy po raz pierwszy otwieraliśmy to video, spodziewaliśmy się czegoś, co miało nie zmieścić się w naszych głowach. W końcu Japończycy udowodnili już nie raz, że są w stanie robić rzeczy nie do ogarnięcia dla zwykłego Europejczyka. Ale… Nie tym razem!

Nie jesteśmy jednak rozczarowani – znaleźliśmy świetną video relację z japońskich Mistrzostw Supermoto! Zobaczcie, są świetne ujęcia, niesamowita jazda i naprawdę fajne tory. A my wciąż czekamy na powrót sezonu…

Jeżeli jednak macie ochotę na coś nie-do-ogarnięcia, zerknijcie na japońskie połączenie żużla, flat tracka, supermoto i stuntu w jednym.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl