Krótki wywiad z MotoRmania KidzGP Team na WMS 2019

- Piotr Jędrzejak

Jak wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, warszawskie targi motocyklowe Warsaw Motorcycle Show 2019 były potężnym impulsem do rozpoczęcia sezonu. Ale są między nami osoby, które przygotowania rozpoczęły już dawno – do tej grupy należy zespół MotoRmania KidzGP Team!

O zespole mogliście poczytać już na naszych stronach. Podwaliną jest wciąż trwająca, motormaniowa akcja KidzGP, w ramach której trenujemy z najmłodszymi. Dzięki niezwykłemu zaangażowaniu, grupa rodziców uformowała swój własny zespół składający się z czterech chłopaków. Ekipa trenowała już na polskich torach kartingowych oraz w Hiszpanii razem z Los Cojones, a przed dzieciakami pełny sezon Pucharu Polski Pitbike SM.

Wszystko to mogło się wydarzyć między innymi dzięki ogromnemu wsparciu od PitBike.pl. To dzięki nim chłopaki mają motocykle i niezbędne akcesoria do startów. W ramach Warsaw Motorcycle Show 2019, reprezentanci MotoRmania KidzGP Team odwiedzili stoisko PitBike.pl aby nagrać krótki wywiad na temat swojego zespołu. Obejrzyjcie, posłuchajcie:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl