Krótki wywiad z MotoRmania KidzGP Team na WMS 2019
Piotr Jędrzejak
7 marca 2019

Jak wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, warszawskie targi motocyklowe Warsaw Motorcycle Show 2019 były potężnym impulsem do rozpoczęcia sezonu. Ale są między nami osoby, które przygotowania rozpoczęły już dawno – do tej grupy należy zespół MotoRmania KidzGP Team!

O zespole mogliście poczytać już na naszych stronach. Podwaliną jest wciąż trwająca, motormaniowa akcja KidzGP, w ramach której trenujemy z najmłodszymi. Dzięki niezwykłemu zaangażowaniu, grupa rodziców uformowała swój własny zespół składający się z czterech chłopaków. Ekipa trenowała już na polskich torach kartingowych oraz w Hiszpanii razem z Los Cojones, a przed dzieciakami pełny sezon Pucharu Polski Pitbike SM.

Wszystko to mogło się wydarzyć między innymi dzięki ogromnemu wsparciu od PitBike.pl. To dzięki nim chłopaki mają motocykle i niezbędne akcesoria do startów. W ramach Warsaw Motorcycle Show 2019, reprezentanci MotoRmania KidzGP Team odwiedzili stoisko PitBike.pl aby nagrać krótki wywiad na temat swojego zespołu. Obejrzyjcie, posłuchajcie:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły