MotoRmania KidzGP Team: dzieciaki trenują przed sezonem wyścigowym

- MotoRmania

Nie tak dawno oficjalnie ogłosiliśmy utworzenie zespołu wyścigowego dla naszych podopiecznych z programu KidzGP.

W ubiegłą sobotę w niemal pełnym składzie chłopaki stawili się na całodniowych testach na torze w Chojnicach. Zebrani tam Jeremiasz, Igor i Mateusz pokonali kilkaset okrążeń toru, szlifując formę pod okiem trenerów przed zbliżającą się inauguracją Pucharu SM. Była to również doskonała okazja do sprawdzenia nowych motocykli, które będą mieli do dyspozycji w tym sezonie.

Testy zakończyły się bardzo obiecująco, a już za kilka dni kolejne treningi. Bądźcie z nami na bieżąco na fanpage’u MotoRmania KidzGp Team.

MotoRmania KidzGP Team - treningi przed sezonem 2019 (6)

MotoRmania KidzGP Team - treningi przed sezonem 2019 (4)

MotoRmania KidzGP Team - treningi przed sezonem 2019 (3)

MotoRmania KidzGP Team - treningi przed sezonem 2019 (2)

MotoRmania KidzGP Team - treningi przed sezonem 2019 (1)

MotoRmania KidzGP Team - treningi przed sezonem 2019 (5)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl