IV runda MP i PP Supermoto – video z Koszalina
Piotr Jędrzejak
20 lipca 2014

Mamy to – video relacja z Mistrzostw i Pucharu w Koszalinie już jest!

W poprzedni weekend 12-13 lipca, w Koszalinie rozegrały się dwie rundy Mistrzostw oraz Pucharu Polski Supermoto. Relację z trzeciego spotkania już mogliście oglądać u nas na portalu, a teraz Niwy podesłał nam nagranie z „najświeższej”, czwartej rundy.

Klasyfikację generalną Mistrzostw Polski otwiera Wojciech Mańczak z dorobkiem 125 punktów. Nie ma jednak łatwego życia jako lider, bo zaledwie 6 pkt mniej ma Piotr Salamon, a kolejny punkt mniej to Piotr Kaczorowski. Podium w generalce Pucharu Polski to Michał Pawlik, Erwin Zacharzewski i Daniel Gumuła – tych zawodników dzieli 27 punktów. W kalendarzu Supermoto jeszcze 2 rundy i zapowiada się ostra walka!

Jeżeli Wy lub ktokolwiek z Waszych znajomych ma jakiekolwiek wątpliwości, czy wyścigi supermoto są warte odwiedzenia i oglądania, po prostu obejrzyjcie video relację!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły