Zespół Luc1 i Dani Pedrosa: wspólny dzień jazdy na supermoto i mini GP!
Piotr Jędrzejak
6 października 2017

Podglądanie topowych zawodników to jeden z najlepszych sposobów na naukę.

Na pewno kojarzycie zespół Luc1 Motorsport, pisaliśmy o nich nie raz. Jest to zespół z francuskich mistrzostw supermoto, a ich nazwa, logo i filmy znane są na całym świecie. To dzięki świetnym wynikom na torze i jeszcze lepszemu marketingowi. Ich filmy rozchodzą się po internecie w tempie wirusowym.

Ekipa Luc1 miała już kiedyś przyjemność nagrywać z Danim Pedrosą i film rzeczywiście był niesamowity. Teraz mamy powtórkę z rozrywki. Niestety nowy klip jest po francusku i niestety nie rozumiemy zupełnie niczego. Pojęliśmy wymagane minimum: ekipa Luc1 spędziła dzień na małym torze razem z Danim Pedrosą. W tym czasie zawodnicy świetnie bawili się na supermociakach oraz małych, sportowych mini GP. MotoRmania posiada niemalże identyczne sprzęty – ważą ok 70 kg, mają 1-cylindrowy silnik 140 ccm i około 15 KM. Jak widać, nawet gwiazdy MotoGP i gwiazdy supermoto mogą na tych sprzętach skutecznie trenować. (Tak to wygląda w MotoRmanii.)

Zwróćcie uwagę na zupełnie różny styl jazdy na supermoto: Dani ma dość sportową pozycję na kolanie, a zawodnicy Luc1 składają motocykl pod siebie z wystawioną wewnętrzną nogą. Jesteśmy jednak pewni, że mimo różnic, Pedrosie nie brakuje prędkości.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły